Leden 2018

Moje Vánoce

4. ledna 2018 v 21:37 | Veri |  náhodně z mé hlavy
Tak a Vánoce jsou pryč....
Doufám, že jste si je užili tak jako já! Tento rok jsem si je užila obvzláště, i přes to, že už nejsem takové to malé dítě. To, co se těší na "Ježíška" už od října, co píše Ježíškovi a co od prvního prosincového dne papá čokoládičky z adventního kalendáře. Ale jsem moc ráda, že takové dítě mám ještě v okolí, protože mám doma sedmiletého bráchu. Takže si určitě dovedete představit, jak to u nás o Vánocích vypadá... ,,a mamí, stihne to Ježíšek i k nám?" ,,a tatí, nemůžu se schovat v obýváku, abych viděl jak ten Ježíšek vypadá?" ,,proč si Ježíšek ještě nevzal můj dopis pro něj?" ,,huráá, už za devatenáct dní je Štědrý den!!" A tak podobně :DD Přece jenom je to ale hezké, když takhle malé dítě má svoji fantazii a svým způsobem žije ve vlastním světě. Pamatuju si na to, když jsem byla malá já. To jsme ještě bydleli v malém bytě, a tak bylo dost těžké dostat dárky pod stromek. Navíc jsem byla vždycky strašně zvědavá a nedočkavá.

Abych se teda vrátila ještě k mým letošním Vánocům...
Tu pravou vánoční náladu jsem chytila až někdy kolem 20.12., takže dost pozdě, ale lepší pozdě než vůbec, no a potom už jsem nemyslela na nic jiného. Koupit (případně vyrobit) dárky jsem díkybohu stihla už koncem listopadu a v prosinci jen zabalila. Stromek jsme si doma ozdobili už 22. a pak už jen pohádky a cukroví, klasika prostě :)))

Nechci sem psát, co všechno jsem dostala, protože vlastně to, že Vánoce nejsou jen o dárcích pravda je, i když je to dost klišé když to říkají všichni no :D Ono na druhou stranu by to úplně bez dárků, jako úplně bez nich nebylo ono, to si musíme přiznat!
I tak Vám ale s radostí sdělím, že nejlepším dárkem pro mě bylo, že jsem si Vánoce letos fakt fakt FAKT užila nejvíc na plno jak to šlo. Se svou rodinou, chvílema jsem byla i sama, když jsem potřebovala oddych (což je v mém případě dobře, být občas sama, protože já tu pusu jinak nezavřu :DDD). A taky jsem byla neustále ve spojení s mýma kamarádama, a ti taky mají zásluhu na tom, že moje svátky byly mooc fajn :) Kdybych teda měla mluvit o těch "hmotných" dárcích, tak mě letos potěšilo úplně vše... Od krásných maličkostí, co jsme si navzájem rozdali s kamarády a které nás všehny spojují, až po ten nejvíc nečekaný dárek, a to byla kytara... Jo, fakticky KEJTRA!!! Takže jestli jste četli můj článek o kytaře, tak víte, že jsem dosud vlastní ani neměla, takže jsem úplně štěstím bez sebe, ještě pořád!

Závěrem.... Chci napsat, že letošní Vánoce byly pro mě jední slovem úžasné (tak né asi podle článku XD), a že nepotřebujete být dítě k tomu, abyste je prožili doopravdy! Takže já moc doufám, že jste je měli taky hezké, a že už se těšíte na ty další XDD

Mějte se moc fajn :)))

♥ Veri ♥